Головна  →  Звіти  →  23 липня 2019

Звіт про проведене громадське обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної ме6дико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва»

  1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення: 

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної ме6дико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва».

3Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного порталу Києві. В обговоренні проекту прийняли участь 15 користувачів, з яких підтримало проект розпорядження 13 користувачів, не підтримали проект розпорядження – 2, запропоновано пропозицій - 1.

4.  Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

№ п/п

Пропозиції

Результат:

враховано/

не враховано

Підстава не врахування пропозиції

1.

Слід заборонити стажування лікарів-інтернів у колишніх поліклініках самостійно і створити сумісний проєкт з медвишем післядипломної освіти лікарів, який буде надавати таким рахунок в амбулаторних умовах пацієнти підписують договори з сертифікованими лікарями і практика інтернів є досить аморальною 

Не враховано

Не стосується проекту розпорядження 

 

5.  Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Вказана пропозиція опрацьована. З урахуванням зазначеного проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва»  буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення. 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку