КМДА Київська міська державна адміністрація


23 липня 2019

Звіт про проведене громадське обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної ме6дико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва»

  1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення: 

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної ме6дико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва».

3Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного порталу Києві. В обговоренні проекту прийняли участь 15 користувачів, з яких підтримало проект розпорядження 13 користувачів, не підтримали проект розпорядження – 2, запропоновано пропозицій - 1.

4.  Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

№ п/п

Пропозиції

Результат:

враховано/

не враховано

Підстава не врахування пропозиції

1.

Слід заборонити стажування лікарів-інтернів у колишніх поліклініках самостійно і створити сумісний проєкт з медвишем післядипломної освіти лікарів, який буде надавати таким рахунок в амбулаторних умовах пацієнти підписують договори з сертифікованими лікарями і практика інтернів є досить аморальною 

Не враховано

Не стосується проекту розпорядження 

 

5.  Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Вказана пропозиція опрацьована. З урахуванням зазначеного проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва»  буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення. 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.