Головна  →  Інформаційні повідомлення  →  19 вересня 2017

Повідомлення про проведеннягромадського обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 14 травня 2013 року № 694 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської  ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 травня 2013 року № 694 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».

Зазначеним проектом розпорядженняпередбачено запровадження диференційованих абонементних талонів на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів  на один день, один місяць та один квартал, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».

 

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а). незапровадження диференційованих абонементних талонів на послуги зкористування відведеними майданчиками для платного паркування легковими автомобілями;

б). встановлення вартості абонементних талонів на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів на один день, один місяць, один квартал.

 

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття розпорядження:

  • населення, яке користується відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів;
  • комунальне підприємство «Київтранспарксервіс».

 

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

а). незапровадження диференційованих абонементних талонів на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів є:

- неприйнятною альтернативою для осіб, які є власниками або мають право користування легковими автомобілями, оскільки доведеться сплачувати за користування паркувальними майданчиками за діючими погодинними тарифами відповідної зони паркування, які значно перевищують вартість запропонованих абонементних талонів;

- неприйнятноюальтернативою для комунального підприємства «Київтранспарксервіс», оскількипідприємство недоотримує доходи від надання послуг з користування відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів внаслідок відсутності адміністративної відповідальності автовласників за несплату коштів за користування послугами з паркування транспортних засобів

б). встановлення диференційованої вартості абонементних талонів на послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів є:

- бажаною альтернативою для осіб, які є власниками або мають право користування легковими автомобілями, оскільки встановлюється диференційована вартість абонементних талонів за послуги з користування відведеними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів, з урахуванням запроваджених знижок, на меншому рівні від плати за користування паркувальними майданчиками для платного паркування легкових автомобілів при погодинній оплаті за діючими тарифами;

- бажаною альтернативою для комунального підприємства «Київтранспарксервіс», оскільки сприятиме покращенню організації дорожнього руху та збільшенню доходів підприємства та відповідно надходжень до міського бюджету

 

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначення соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Надання пропозицій та зауважень до оприлюдненого проекту розпорядження на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації.

 

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

19 вересня 2017 року - 04 жовтня 2017 року

 

8. Форма громадського обговорення:

Електронні консультації.

 

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 04 жовтня2017 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище ________________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________________

По батькові _______________________________________________________

Організація (установа) _____________________________________________

Посада ___________________________________________________________

Тел./факс/e-mail ___________________________________________________

 

10. Адреса подання  пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, cinpolit@ kievcity.gov.ua

 

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

  • Стрижиус Олена Володимирівна, заступник директора Департаменту -начальник управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій;
  • Шевцова Віта Єгорівна, тел. (044) 529 93 99, начальник відділу ціноутворення на соціально значущі товари та послуги управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій;
  • Бєлова Ірина Миколаївна, тел. (044) 529 92 44, головний спеціаліст відділу ціноутворення на соціально значущі товари та послуги управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій.

 

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку