КМДА Київська міська державна адміністрація


3 травня 2024

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2025 - 2027 роки»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2025 - 2027 роки»

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) схвалення громадськістю проєкту акта із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень;

б) не схвалення громадськістю проєкту акта та залишення існуючої ситуації без змін. Оскільки зазначені цілі потребують вирішення, даний спосіб є недоцільний.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюється дія прийняття рішення:

  • територіальна громада міста Києва;
  • громадські організації та об’єднання;
  • підприємства, установи та організації;
  • виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація).

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Метою програми є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи із запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі в місті Києві, надання ефективної допомоги постраждалим особам послуг екстреного кризового втручання, інформування, консультування, надання місця тимчасового безпечного перебування; допомоги у вирішенні інших проблем, пов’язаних зі зміною життєвих принципів; проведення низки навчальних заходів та підвищення кваліфікації фахівців, які надають соціальні послуги постраждалим особам, удосконалення механізму міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі; проведення інформаційно-просвітницьких заходів з запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Публікація проєкту міської цільової програми на єдиному вебпорталі територіальної громади міста Києва.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

З 03 травня 2024 року по 23 травня 2024 року

8. Форма громадського обговорення:

Публічне громадське обговорення

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 17 години 00 хвилин 23 травня 2024 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження за формою:

Прізвище

Ім’я

По батькові

Організація (установа):

Посада:

Тел./e-mail тел.

Пропозиції подаються в електронній або паперовій формі

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 03165, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 7, е-mail: [email protected]

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

Директор Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – Світлий Руслан Валентинович, тел: (044) 404 21 97.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на єдиному вебпорталі територіальної громади міста Києва не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.