КМДА Київська міська державна адміністрація


2 травня 2024

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025 – 2027 роки»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025 – 2027 роки»

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) схвалення громадськістю проекту акта із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень;

б) не схвалення громадськістю проекту акта та залишення існуючої ситуації без змін. Оскільки зазначені цілі потребують вирішення, даний спосіб є недоцільний.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття рішення:

сім’ї та особи, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема, особи похилого віку, особи з інвалідністю, ветерани війни та члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисники та Захисниці України, військовослужбовці, які звільнені з військової служби, та члени їх сімей/комісовані військовослужбовці та члени їх сімей, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ї з дітьми, малозабезпечені особи, багатодітні, внутрішньо переміщені особи, діти, інші категорії осіб.

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Поліпшення в частині надання додаткових до встановлених законом пільг соціально незахищеним верствам населення міста Києва.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Публікація проєкту міської цільової програми на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

З 02 травня 2024 року по 22 травня 2024 року

8. Форма громадського обговорення:

Публічне громадське обговорення

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 17 години 00 хвилин 22 травня 2024 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження за формою:

Прізвище

Ім’я

По батькові

Організація (установа):

Посада:

Тел./e-mail тел.

Пропозиції подаються в електронній або паперовій формі

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 03165, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 7, е-mail: [email protected]

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

Директор Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – Світлий Руслан Валентинович, тел: (044) 404 21 97.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.