КМДА Київська міська державна адміністрація


30 квітня 2024

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2025‒2027 роки

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2025‒2027 роки

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

  • схвалення проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2025‒2027 роки без зауважень;
  • схвалення проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2025‒2027 роки з урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

  • органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;
  • жителі міста Києва.

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

  • підвищення рівня взаємодії органів виконавчої влади та громади міста Києва;
  • підвищення якості управлінських рішень.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

публікація проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2025‒2027 роки на Офіційному порталі Києва у рубриці «Консультації з громадськістю».

7. Термін проведення громадського обговорення:

з 30 квітня по 30 травня 2024 року

8. Форма громадського обговорення:

електронна консультація

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

по 30 травня 2024 року (включно) прохання подати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище __________________________________________________________

Ім’я ______________________________________________________________

По батькові ________________________________________________________

Організація (установа) _______________________________________________

Посада ____________________________________________________________

Тел./факс/ e-mail ____________________________________________________

Пропозиції _________________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесене на громадське обговорення:

управління інформаційної політики та комунікацій Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), вул. Хрещатик, 50 Б, м. Київ, 01001, [email protected].

Також ознайомитись та залишити відповідні пропозиції або зауваження до проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2025‒2027 роки можна в системі модуля «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів» за посиланням: forum.kyivcity.gov.ua.

11. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи:

Дубінкіна Вікторія Володимирівна, виконувач обов’язків заступника директора Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), конт. тел. (044) 235 05 15.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення за посиланням.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.