КМДА Київська міська державна адміністрація


19 квітня 2024

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025-2027 рр.»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

міська цільова програма «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025-2027 рр.».

Проєкт розроблено з метою розвитку партнерства між міською владою та громадянським середовищем; залучення жителів міста Києва до процесів реалізації міської політики, зокрема, і через підвищення обізнаності про інструменти громадської участі; розширення можливостей щодо участі громадян у процесах розвитку громади шляхом аналізу міжнародних практик і застосування інноваційних механізмів комунікації міської влади та громади, адаптації та імплементації громадян у місті Києві; сприяння формуванню сталої національної ідентичності та громадянської свідомості киян та киянок шляхом «м’якого» впливу через інформаційно-просвітницькі заходи, акцентуючи особливу увагу на громадянах молодого покоління.

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

- схвалення проєкту міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025-2027 рр.» без зауважень;

- схвалення проєкту міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025-2027 рр.»  з урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

- органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;

- організації громадянського суспільства;

- жителі міста Києва.

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

- підвищення рівня взаємодії органів виконавчої влади та організацій громадянського суспільства;

- підвищення якості управлінських рішень.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

- публікація проєкту міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025-2027 рр.»  на офіційному порталі Києва https://kyivcity.gov.ua/ у рубриці «Консультації з громадськістю».

7. Термін проведення громадського обговорення:

з 19 квітня по 03 травня 2024 року.

8. Форма громадського обговорення:

електронна консультація.

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

по 03 травня 2024 року (включно) прохання подати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище __________________________________________________________

Ім’я ______________________________________________________________

По батькові ________________________________________________________

Організація (установа) _______________________________________________

Посада ____________________________________________________________

Тел./факс/ e-mail ____________________________________________________

Пропозиції _________________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесене на громадське обговорення:

управління розвитку громадської активності та співпраці з неурядовими організаціями Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), вул. Хрещатик, 50Б, м. Київ,  01001, [email protected].

Також ознайомитись та залишити відповідні пропозиції або зауваження до проєкту міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Києві на 2025-2027 рр.» можна в системі модуля «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів» за посиланням: forum.kyivcity.gov.ua.

11. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи:

Черпак Тетяна Валеріївна, начальниця управління розвитку громадської активності та співпраці з неурядовими організаціями Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), конт. тел. (044) 235 05 85.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному порталі Києва https://kyivcity.gov.ua/ у рубриці «Консультації з громадськістю» не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення, за посиланням.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.