Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження змін до деяких рішень Київської міської ради»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт рішення Київської міської ради «Про затвердження змін до деяких рішень Київської міської ради»

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) схвалення громадськістю проекту акта із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень;

б) не схвалення громадськістю проекту акта та залишення існуючої ситуації без змін. Оскільки зазначені цілі потребують вирішення, даний спосіб є недоцільний.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття рішення:

кияни, які брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та члени їх сімей, члени сімей загиблих (померлих) киян-Захисників та Захисниць України, кияни - учасники бойових дій, члени їх сімей та кияни-члени сімей загиблих учасників бойових дій (померлих); членів сімей киян-Захисників і киянок-Захисниць України, які перебувають в полоні або зникли безвісти та окремих категорій малозахищених верств населення міста Києва.

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Надання додаткових соціальних гарантій киянам, які брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам сімей загиблих (померлих) киян-Захисників і киянок-Захисниць України, членів сімей киян-Захисників і киянок-Захисниць України, які перебувають в полоні або зникли безвісти та установлення додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту населення окремим категоріям малозахищених верств населення міста Києва.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Публікація проєкту міської цільової програми на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

З 08 лютого 2024 року по 27 лютого 2024 року

8. Форма громадського обговорення:

Публічне громадське обговорення

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 27 лютого 2024 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище Дяковська

Ім’я Марина

По батькові Олександрівна

Організація (установа): Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Посада: Заступник начальника управління - начальник відділу соціальної підтримки та забезпечення обліку ветеранів, учасників бойових дій управління забезпечення державних, муніципальних гарантій та допомог окремих категорій населення міста Києва Департаменту соціальної та ветеранської політики

Тел./e-mail тел. [email protected], 044 497 02 70

Пропозиції в електронній або паперовій формі

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Департамент соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 03165, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 7, е-mail: [email protected]

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

Бученко Максим Васильович – заступник директора Департаменту – начальник управління забезпечення державних, муніципальних гарантій та допомог окремих категорій населення міста Києва Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел: (044) 404 21 97.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку