Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту наказу Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт наказу Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)».

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) залишити без змін діючі розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію;

б) встановлення розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаватимуться за запитом на інформацію на економічно обґрунтованому рівні.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття розпорядження:

  • запитувачі інформації - фізичні, юридичні особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень;
  • Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

а) залишення без змін діючі розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію є:

- бажаною для населення;

- неприйнятною альтернативою для Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), оскільки діючі розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, які затверджені наказом Департаменту від 02 серпня 2017 року № 62, зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 17 серпня 2017 року за № 159/1751 (у редакції наказу Департаменту від 07 липня 2020 року № 48) не відшкодовують нинішні фактичні витрати на зазначені послуги, що, в свою чергу не сприяє покращенню якості надання цих послуг тощо;

б) встановлення розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаватимуться за запитом на інформацію на економічно обґрунтованому рівні є бажаним для всіх соціальних груп та заінтересованих сторін, сприятиме наданню заявникам якісних послуг та є єдиним можливим методом, що відповідає вимогам діючих нормативно-правових документів.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Надання пропозицій та зауважень до оприлюдненого на офіційному інтернет-порталі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проєкту наказу.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

з 07 грудня 2023 року по 21 грудня 2023 року.

8. Форма громадського обговорення:

Електронні консультації.

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 21 грудня 2023 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище ________________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________________

По батькові _______________________________________________________

Організація (установа) _____________________________________________

Посада ___________________________________________________________

Тел./факс/e-mail ___________________________________________________

10. Адреса подання  пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій міста Києва, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, [email protected]

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальних осіб:

  • Шевцова Віта Єгорівна, тел. (044) 202 60 70, заступник начальника управління-начальник відділу ціноутворення на соціально значущі товари та послуги Департаменту економіки та інвестицій;
  • Лящинська Олена Григорівна, тел. (044) 202 60 75, головний спеціаліст відділу ціноутворення на соціально значущі товари та послуги управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному порталі Києва не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку