Головна  →  Інформаційні повідомлення  →  3 листопада 2023

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки

Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки (далі – Програма).

Програма спрямована на реалізацію оперативних цілей, завдань та заходів сектору «Публічний простір» Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, що затверджена рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» (в редакції рішення Київської міської ради від 06 липня 2017 року № 724/2886) щодо створення безпечного публічного простору у місті Києві шляхом формування свідомого та відповідального ставлення киянок та киян, у тому числі власниць/ків тварин до гуманного поводження з домашніми та безпритульними тваринами.

Метою Програми є посилення контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин м. Києва гуманними методами.

Громадське обговорення триватиме з 03 по 17 листопада 2023 року.

Пропозиції та зауваження надсилати до Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на електронну адресу [email protected].

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на Єдиному вебпорталі територіальної громади міста Києва не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку