Головна  →  Звіти  →  26 червня 2023

Звіт про громадське обговорення проєкту змін до Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року

1. Орган виконавчої влади, який проводив обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акту, винесеного на обговорення:

Проєкт змін до Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року (далі – проєкт змін Плану заходів).

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі Єдиного веб-порталу територіальної громади міста Києва (https://kyivcity.gov.ua/).

У громадському обговоренні проєкту змін Плану заходів, проведеному в період з 05 до 19 червня 2023 року, взяли участь 9 користувачів – усі підтримали проєкт рішення.

4. Інформація щодо пропозицій, які надійшли до органу виконавчої влади під час обговорення

Пропозиції надійшли на електронну пошту ([email protected].ua) та під час громадського обговорення на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

 

з/п

Пропозиції

Результат:
враховано/не
враховано

Коментар щодо врахування / неврахування

1.

Включити проєкт створення Парку «Юрковиця» до Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, а саме до Програми 2. Підвищення комфорту життя мешканців міста Києва, п.2.6.15 Зелене місто - киянам та п.2.6.16 Створення громадського простору в історичній частині Подільського району м. Києва

 

не враховано

Відповідно до нормативно-правової бази План заходів включає не конкретні проєкти, а узагальнені технічні завдання на проєкти регіонального розвитку.

Відбір технічних завдань на проєкти регіонального розвитку передбачає здійснення відповідальним виконавцем попереднього аналізу та систематизації пропозицій щодо технічних завдань на проєкти регіонального розвитку для подальшого включення їх у перелік технічних завдань відповідно до завдань Стратегії та тематики Програм.

2.

Включити проєкт створення проєкту – «Подільська Вело-Площа» до Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, а саме до Програми 2. Підвищення комфорту життя мешканців міста Києва, п.2.6.16 Створення громадського простору в історичній частині Подільського району м. Києва

не враховано

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення змін до Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року направлено для опрацювання профільним структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Перейти до спискуВерсiя для друку