КМДА Київська міська державна адміністрація


19 серпня 2022

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (з вивезення твердих побутових відходів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФПЕРЕРОБКА»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (з вивезення твердих побутових відходів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФПЕРЕРОБКА».

3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проєкту взяли участь 0 користувачів, з яких підтримали проєкт розпорядження 0 користувачів, не підтримали проєкт розпорядження – 0, запропоновано пропозицій – 0.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

Пропозиції не надійшли.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

За період громадського обговорення проєкту розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (з вивезення твердих побутових відходів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФПЕРЕРОБКА» стабілізувалися ціни на дизельне паливо у м. Києві.

Зниження цін на дизельне паливо дало можливість ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» зменшити розміри тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (з вивезення твердих побутових відходів) (далі – тарифи на послуги), які виносились на громадське обговорення.

Враховуючи викладене та звернення ТОВ «ПРОФПЕРЕРОБКА» від 09.08.2022 № 133, розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (з вивезення твердих побутових відходів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРОФПЕРЕРОБКА» буде видано із зменшеними розмірами тарифів на послуги.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.