Головна  →  Звіти  →  21 липня 2022

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Національний медичний університет імені О.О. Богомольця»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).


2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Національний медичний університет імені О.О. Богомольця».
3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проєкту прийняло участь 271 користувач, з яких підтримало проєкт розпорядження 270 користувачів, не підтримало проєкт розпорядження – 1, запропоновано пропозицій - 0.


4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:
Пропозиції не надійшли.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Враховуючи, що пропозиції від мешканців не надійшли, зазначений проєкт розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації «Про встановлення тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Національний медичний університет імені О.О. Богомольця» буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку