Головна  →  Звіти  →  27 квітня 2022

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки»

1.  Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.  Зміст питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект рішення Київської міської ради «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки».

Порядком розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 29.10.2009 № 520/258 передбачено проведення громадського обговорення проєктів міських цільових програм після їх схвалення.

Проєкт Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки схвалено розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.2.2022 № 444/1.

3.    Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці столиці – відвідувачі офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації.

Громадське обговорення проводилось у форматі електронної консультації, пропозиції та зауваження від зацікавлених осіб приймалися з 12 квітня 2022 року по 26 квітня 2022 року за адресою: вул.Володимирстька,42 м. Київ, 01030, Департамент будівництва та житлового забезпечення або на електронну адресу: [email protected]

4.    Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

Громадське обговорення проводилося у формі електронної консультації. Проєкт Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки опубліковано на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації у розділі «Громадське обговорення проєктів нормативноправових актів».

Протягом терміну проведення обговорення пропозиції та зауваження до проєкту Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки не надходили.

5.    Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022-2024 роки» не надходили, тому проєкт акту, винесеного на обговорення, залишається без змін.

Перейти до спискуВерсiя для друку