Головна  →  Інформаційні повідомлення  →  5 листопада 2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

План управління відходами в місті Києві до 2030 року.

План управління відходами в місті Києві до 2030 року є документом державного планування місцевого рівня.

Запропонований документ є важливим інструментом для розвитку та  оптимізації системи управління відходами міста Києва на розрахунковий період до 2030 року.

Метою розроблення Плану є необхідність створення та забезпечення ефективного функціонування системи управління відходами в місті Києві на інноваційних засадах, впровадження стратегічного планування, що передбачатиме виконання ряду заходів, спрямованих на реформування та удосконалення системи управління відходами у столиці, вибір оптимальної системи поводження з відходами (визначення інфраструктури для роздільного збирання, перероблення, оброблення та видалення відходів; наведення інформації про заплановані технології та методи управління відходами), а також визначення  практичних заходів, що необхідні для її впровадження.

Основними завданнями розроблення Плану є визначення конкретних суспільних, освітньо-виховних, організаційно-технічних, регуляторних, технологічних та технічних заходів, передбачених Національною стратегією та Національним планом, відповідальних виконавців і строків здійснення заходів, джерел та обсягів фінансового забезпечення, засобів контролю за станом здійснення заходів, проведення моніторингу результатів реформування у сфері управління відходами на території м. Києва.

План охоплює всі види діяльності, що належать до повноважень відповідних структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у сфері поводження з відходами.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Київська міська рада.

3. Процедура громадського обговорення

3.1. Дата початку та строки здійснення процедури

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проєкту Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 05.11.2021 року на Офіційному порталі Києва (https://kyivcity.gov.ua/), на сайті Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у розділі «Консультації з громадськістю» за посиланням https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/konsultacii-z-gromadskistyu.html та триватиме до 04.12.2021 року.

3.2. Способи участі громадськості

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва в розділі «ГРОМАДСЬКОСТІ» рубрика «Консультації з громадськістю».

Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

3.3. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Не заплановані.

3.4. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Із проєктом Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у Департаменті  житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 3. Матеріали проекту Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку також доступні за посиланням: https://dzki.kyivcity.gov.ua/content/konsultacii-z-gromadskistyu.html .

3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження i пропозиції до проєкту Плану управління відходами в місті Києві до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на адресу: 01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 15-А.

Відповідальна особа: Жилка Марина Вячеславівна,

Контактні дані: e-mail: [email protected],[email protected], тел. (044) 235 92 36 (38).

Строк подання зауважень i пропозицій становить 30 днів з дня опублікування, тобто до 04.12.2021 року включно.

3.6. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: 01001, м. Київ, вул. В. Житомирська, 15-А.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Перейти до спискуВерсiя для друку