Головна  →  Звіти  →  23 жовтня 2021

Звіт про проведене громадське обговорення переліку пріоритетних заходів Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які планується включити до бюджетного запиту на 2022 рік

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

перелік пріоритетних заходів Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які планується включити до бюджетного запиту на 2022 рік.

3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

обговорення проходило у формі електронних консультацій на єдиному веб – порталі територіальної громади міста Києва, про що було оголошено у встановленому порядку (розміщено повідомлення про проведення обговорення та відповідні звітні матеріали). Електронні консультації тривали з 08.10.2021 року по 22.10.2021 року.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

протягом консультаційного періоду до Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомлення та пропозиції щодо винесеного на обговорення переліку пріоритетних заходів Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які планується включити до бюджетного запиту на 2022 рік не надходили. На єдиному веб – порталі територіальної громади міста Києва проходило електронне голосування на підтримку або не підтримку вищезазначених пропозицій до прогнозу бюджету м. Києва на 2022-2024 роки. За результатами голосування на момент завершення електронних консультацій звіт підтримано громадськістю у кількості 0 голосів (так – 0, ні - 0).

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

за результатами голосування на єдиному веб – порталі територіальної громади міста Києва перелік пріоритетних заходів Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які планується включити до бюджетного запиту на 2022 рік підтримано громадськістю без зауважень та коментарів.

Перейти до спискуВерсiя для друку