КМДА Київська міська державна адміністрація


16 серпня 2021

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2019 року № 1716»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про визнання  таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2019 року № 1716».

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) не визнання таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2019 року № 1716 «Про встановлення внесків за обслуговування Приватним акціонерним товариством «Акціонерна компанія «Київводоканал» вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання»;

б) визнання таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2019 року № 1716 «Про встановлення внесків за обслуговування Приватним акціонерним товариством «Акціонерна компанія «Київводоканал» вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання».

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття розпорядження:

  • споживачі, які сплачують внески за обслуговування вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання;
  • Приватне акціонерне товариство «Акціонерна компанія «Київводоканал»;
  • виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

а) залишення діючим розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2019 року № 1716 «Про встановлення внесків за обслуговування Приватним акціонерним товариством «Акціонерна компанія «Київводоканал» вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання» є:

- неприйнятною альтернативою для населення у зв’язку з тим, що це призведе до необґрунтовано збільшеної плати за обслуговування вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання;

- неприйнятною альтернативою для Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал», так як зазначене суперечить вимогам  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;

- неприйнятною альтернативою для органів виконавчої влади у зв’язку з невиконанням владних повноважень;

б) визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 вересня 2019 року № 1716 «Про встановлення внесків за обслуговування Приватним акціонерним товариством «Акціонерна компанія «Київводоканал» вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання» є бажаним для всіх соціальних груп та заінтересованих сторін, сприятиме запровадженню розрахунків із споживачами, у відповідності до вимог діючих нормативно-правових документів, не потребує бюджетного фінансування та дозволяє врахувати інтереси міста Києва, Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал» та споживачів.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Надання пропозицій та зауважень до оприлюдненого на офіційному порталі Києва (Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації) проєкту розпорядження.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

З 16 серпня 2021 року по 30 серпня 2021 року

8. Форма громадського обговорення:

Електронні консультації

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 30 серпня 2021 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище ________________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________________

По батькові _______________________________________________________

Організація (установа) _____________________________________________

Посада ___________________________________________________________

Тел./факс/e-mail ___________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, [email protected] kievcity.gov.ua

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

  • Бойко Ірина Петрівна – заступник начальника управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій тел. (044) 202-60-80.
  • Полуляхова Наталія  Василівна головний спеціаліст відділу ціноутворення у сфері житлово-комунальних послуг управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій тел. (044) 202-60-86.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному порталі Києва (Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації) не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.