Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 червня 2015 року № 557»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 червня 2015 року № 557».

Згідно з цим проєктом розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) визнаються такими, що втратили чинність, Тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.  М. Амосова Національної академії медичних наук України», встановлені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11 червня 2015 року № 557, яке зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 07 жовтня 2014 року за № 76/1187 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 жовтня 2016 року № 946).

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) залишити діючими Тарифи на платні послуги за нозологіями та послуги, що входять до їх складу, які надає Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України»;

б) визнати такими, що втратили чинність, Тарифи на платні послуги за нозологіями та послуги, що входять до їх складу, які надає Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України».

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття розпорядження:

  • лікувально-профілактичний заклад охорони здоров’я;
  • виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

а) залишити діючими Тарифи на платні послуги за нозологіями та послуги, що входять до їх складу, які надає Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України»; є:

-  неприйнятною альтернативою для лікувально-профілактичного закладу охорони здоров’я, оскільки медичним закладом тарифи на платні медичні послуги не використовуються;

- неприйнятною альтернативою для виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), оскільки розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації повинні бути приведені у відповідність до вимог законодавства України;

б) визнати такими, що втратили чинність, Тарифи на платні послуги за нозологіями та послуги, що входять до їх складу, які надає Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України» є:

- бажаним для лікувально-профілактичного закладу, оскільки медичним закладом тарифи на платні медичні послуги не використовуються;

-  бажаним для виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оскільки нормативно-правові акти   виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) будуть приведені у відповідність до законодавства України.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Надання пропозицій та зауважень до оприлюдненого на офіційному порталі Києва проєкту розпорядження.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

з 06 серпня 2021 року по 20 серпня 2021 року

8. Форма громадського обговорення:

Електронні консультації

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 20 серпня 2021 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище ________________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________________

По батькові _______________________________________________________

Організація (установа) _____________________________________________

Посада ___________________________________________________________

Тел./факс/e-mail ___________________________________________________

10. Адреса подання  пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, cinpolit@ kievcity.gov.ua

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

  • Шевцова Віта Єгорівна, тел. (044) 2026070, заступник начальника управління - начальник відділу ціноутворення на соціально значущі товари та послуги управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій
  • Матвієнко Зоя Леонідівна, тел. (044) 2026071, головний спеціаліст відділу ціноутворення на соціально значущі товари та послуги управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій

 12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному порталі Києва не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку