КМДА Київська міська державна адміністрація


23 липня 2021

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 вересня 2014 року № 1055»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення: Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 вересня 2014 року № 1055».

3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні: Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проєкту прийняли участь 0 користувачів, з яких підтримали проєкт розпорядження 0 користувачів, не підтримали проєкт розпорядження – 0, запропоновані пропозиції - 0.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення: Пропозиції не надійшли.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: Враховуючи, що пропозиції від мешканців не надійшли, зазначений проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 вересня 2014 року № 1055» буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.