Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд»».

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

а) не переглядати тариф на послуги з користування громадськими вбиральнями (залишити на діючому рівні);

б) встановлення тарифу на рівні нижче економічно обґрунтованих витрат;

в) встановлення тарифу на економічно обґрунтованому рівні;

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюються дія прийняття розпорядження:

  • населення, яке користується послугою з користування громадськими вбиральнями;
  • спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд»;
  • виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

а) залишення на діючому рівні тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями є:

- неприйнятною альтернативою для населення у зв’язку з тим, що це призводить до непрозорих розрахунків із споживачами цих послуг;

- неприйнятною альтернативою для СВКП «Київводфонд», так як зазначене суперечить вимогам Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та може створювати передумови до непрозорих розрахунків із споживачами цих послуг;

- неприйнятною альтернативою для органів виконавчої влади у зв’язку з невиконанням владних повноважень;

б) встановлення тарифу на рівні, нижче економічно обґрунтованих витрат є:

- бажаною для населення;

- неприйнятною альтернативою для СВКП «Київводфонд» у зв’язку з відсутністю джерел на покриття різниці між економічно обґрунтованими витратами та встановленим тарифом, що, в свою чергу не сприяє підвищенню необхідного рівня матеріально-технічного забезпечення та покращення якості надання послуг тощо;

- неприйнятною альтернативою для органів виконавчої влади у зв’язку з необхідністю виділення бюджетних асигнувань на покриття різниці між економічно обґрунтованими витратами та встановленим тарифом, оскільки бюджет міста Києва є збалансованим, і вишукати додаткові кошти можливо виключно за рахунок скорочення інших статей видатків, зокрема тих, які мають соціальну спрямованість, що не є доцільним;

в) встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями на економічно обґрунтованому рівні є бажаним для всіх соціальних груп та заінтересованих сторін, сприятиме запровадженню прозорих розрахунків із споживачами, що відповідає вимогам діючих нормативно-правових документів, не потребує бюджетного фінансування та дозволяє врахувати інтереси міста Києва, СВКП «Київводфонд» та споживачів послуг.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Надання пропозицій та зауважень до оприлюдненого на офіційному порталі Києва (Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації) проєкту розпорядження.

7. Терміни проведення публічного громадського обговорення:

З 14 червня 2021 року по 28 червня 2021 року

8. Форма громадського обговорення:

Електронні консультації

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 28 червня 2021 року прохання подавати відповідні пропозиції або зауваження.

Прізвище ________________________________________________________

Ім’я _____________________________________________________________

По батькові _______________________________________________________

Організація (установа) _____________________________________________

Посада ___________________________________________________________

Тел./факс/e-mail ___________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесені на громадське обговорення:

Управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, [email protected]

11. Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи:

  • Вронська Ірина Євгенівна - начальник відділу ціноутворення у сфері житлово-комунальних послуг управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій тел. (044) 202-60-72.
  • Самардак Тетяна Іванівна головний спеціаліст відділу ціноутворення у сфері житлово-комунальних послуг управління цінової політики Департаменту економіки та інвестицій тел. (044) 202-60-72.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному порталі Києва (Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації) не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку