Головна  →  Звіти  →  15 квітня 2021

Звіт про проведене громадське обговорення Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Звіт з виконання у 2020 році завдань і заходів Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки

3.Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Обговорення проходило у формі електронних консультацій на єдиному веб – порталі територіальної громади міста Києва, про що було оголошено у встановленому порядку (розміщено повідомлення про проведення обговорення та відповідні звітні матеріали). Електронні консультації тривали з 29.03 по 12.04 2021 року.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення: 

Протягом консультаційного періоду до Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомлення та пропозиції щодо винесеного на обговорення звіту не надходили. На єдиному веб – порталі територіальної громади міста Києва проходило електронне голосування на підтримку або не підтримку вищезазначеного звіту. За результатами голосування на момент завершення  електронних консультацій звіт підтримано громадськістю у кількості 7 голосів (так – 7, ні - 0).

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

За результатами голосування на єдиному веб – порталі територіальної громади міста Києва звіт з виконання у 2020 році завдань і заходів Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки підтримано громадськістю без зауважень та коментарів.

Перейти до спискуВерсiя для друку