Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження переліку видів суспільно корисних робіт у місті Києві та переліку об’єктів на яких порушники повинні виконувати суспільно корисні роботи»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент муніципальної безпеки.

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження переліку видів суспільно корисних робіт у місті Києві та  переліку об’єктів на яких порушники повинні виконувати суспільно корисні роботи» розроблено з метою затвердження переліку видів суспільно корисних робіт у місті Києві та затвердження переліку комунальних підприємств територіальної громади міста Києва та установ, на об’єктах яких порушники виконуватимуть суспільно корисні роботи.

3. Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення громадськістю проєкту акта без зауважень;

- схвалення громадськістю проєкту акта із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення.

- комунальні підприємства територіальної громади міста Києва та установи, на об’єктах яких засуджені виконуватимуть суспільно корисні роботи;

- особи, яким рішенням суду призначено покарання у виді суспільно корисних робіт.

5. Можливі наслідки приведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

- видання проєкту розпорядження забезпечить виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», наказу Міністерства юстиції України від 19 березня 2013 року № 474/5 «Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2013 року за № 457/22989, в частині застосування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, до яких повинні залучатись за рішенням суду особи, що ухиляються від сплати аліментів.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

- публікація проєкту акта у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації www.kievcity.gov.ua у розділі  – «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів».

7. Термін проведення громадського обговорення:

З 08 квітня 2021 року до 22 квітня 2021 року.

8. Форма громадського обговорення:

Електронна консультація

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 23квітня 2021 року прохання подати відповідні пропозиції або зауваження

Прізвище

___________________________________________________________

Ім’я

____________________________________________________________

По батькові

_____________________________________________________________

Тел./факс/ e-mail

_____________________________________________________________

Пропозиції

_____________________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесене на громадське обговорення:

У письмовому вигляді за адресою: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 21, Департамент муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел. (044) 202 75 01 або на електронну адресу [email protected]

11. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи:

тел. (044) 202 7501, Кучер Олександр Валентинович, головний спеціаліст відділу координації з правоохоронними органами управління з питань взаємодії з правоохоронними органами Департаменту муніципальної безпеки.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку