Головна  →  Інформаційні повідомлення  →  15 березня 2021

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм споживання послуг з централізованого водопостачання, постачання гарячої води, централізованого водовідведення у місті Києві»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент житлово-комунальної інфраструктури.

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.

Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм споживання послуг з централізованого водопостачання, постачання гарячої води, централізованого водовідведення у місті Києві» розроблено з метою встановлення нормативів питного водопостачання для визначення розрахункової кількості питної води, яка необхідна для забезпечення питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних та побутових потреб однієї людини протягом доби у місті Києві, а також норм споживання послуг з централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення для проведення нарахувань споживачам цих послуг у разі відсутності або тимчасової несправності засобів обліку.

3. Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення громадськістю проєкту акта без зауважень;

- схвалення громадськістю проєкту акта із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення.

- виконавці комунальних послуг з централізованого водопостачання, постачання гарячої води, централізованого водовідведення;

- населення м. Києва.

5. Можливі наслідки приведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

- забезпечення реалізації принципів відкритості, доступності та прозорості нарахувань за спожиті послуги з  централізованого водопостачання, постачання гарячої води, централізованого водовідведення для споживачів зазначених послуг у місті Києві.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

- публікація проєкту акта у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації www.kievcity.gov.ua у розділі  – «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів».

7. Термін проведення громадського обговорення:

З 15 березня 2021 року до 30 березня 2021 року.

8. Форма громадського обговорення:

Електронна консультація

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 31 березня 2021 року прохання подати відповідні пропозиції або зауваження

Прізвище

_____________________________________________________________

Ім’я

_____________________________________________________________

По батькові

_____________________________________________________________

Тел./факс/ e-mail

_____________________________________________________________

Пропозиції

_____________________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесене на громадське обговорення:

У письмовому вигляді за адресою: 01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 15А Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел. (044) 279 29 21 або на електронну адресу [email protected];

11. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи:

тел. (044) 279 71 39, Гиренко Оксана Володимирівна, головний спеціаліст відділу водопровідно-каналізаційного господарства управління природних монополій Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку