КМДА Київська міська державна адміністрація


22 квітня 2020

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження вимог до майданчиків для паркування транспортних засобів у місті Києві»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення:

Проєкт рішення Київської міської ради «Про затвердження вимог до майданчиків для паркування транспортних засобів у місті Києві».

3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного Інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проєкту прийняли участь 3 користувачі, з яких підтримало проєкт рішення 2 користувача, не підтримав проєкт рішення – 1 користувач. Пропозиції, зауваження чи власні редакції проєкту рішення не надійшли.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

Пропозиції не надійшли.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Враховуючи, що пропозиції від мешканців не надійшли, зазначений проєкт рішення Київської міської ради «Про затвердження вимог до майданчиків для паркування транспортних засобів у місті Києві» буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.