Головна  →  Звіти  →  11 березня 2020

Звіт про проведене громадське обговорення проєкту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Про затвердження змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Дніпровського району міста Києва»

1.      Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

2.      Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

         Проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Дніпровського району міста Києва».

 

3.      Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

        Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проєкту прийняло участь 4 користувачі, з яких підтримало проєкт розпорядження 4 користувачі, не підтримало проєкт розпорядження – 0, запропоновано пропозицій - 0.

 

4.      Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

       Пропозиції не надійшли.

 

5.      Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

         Враховуючи, що пропозиції від мешканців не надійшли, зазначений проєкт розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Дніпровського району міста Києва» буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку