Головна  →  Інформаційні повідомлення  →  21 вересня 2015

Повідомлення про проведення громадського обговорення проекту звіту щодо виконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень - вересень 2015 року

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Звіт щодо виконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень - вересень 2015 року

Проект звіту розроблено з метою здійснення моніторингу виконання заходів щодо налагодження системного діалогу між Київською міською державною адміністрацією та громадськістю міста Києва з важливих питань життєдіяльності столиці. Здійснення постійного контролю виконання  Плану дій дасть можливість отримувати достатню інформаційну та громадську підтримку щодо реалізації запланованих заходів.

3. Альтернативні варіанти рішення питання:

- схвалення громадськістю звіту щодо виконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень - вересень 2015 року без зауважень;

- схвалення громадськістю Звіт щодо виконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень - вересень 2015 року із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

- органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;

- інститути громадянського суспільства;

- мешканці м.Києва.

5. Можливінаслідкипроведення в життя кожного альтернативного рішення для різнихсоціальнихгруппнаселення та заінтересованихсторін:

-підвищення рівня взаємодії органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства;

- підвищення якості управлінських рішень.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

- публікація звіту щодо виконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень - вересень 2015 року в рубриці «Обговорення проектів нормативно-правових актів» офіційного веб-порталу Київської міської державної адміністрації, на веб-сторінці Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

7. Термін проведення громадського обговорення:

З 21 вересня 2015 року по 05 жовтня 2015 року.

8. Форма громадськогообговорення:

Електронна консультація

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 05 жовтня 2015 року прохання подати відповідні пропозиції або зауваження

Прізвище __________________________________________________________

Ім’я ______________________________________________________________

По батькові ________________________________________________________

Організація (установа) _______________________________________________

Посада ____________________________________________________________

Тел./факс/ e-mail ____________________________________________________

Пропозиції _________________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесене на громадське обговорення:

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій, 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, 44, [email protected].

Також, ознайомитись та залишити відповідні пропозиції або зауваження до звіту щодо виконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві у січні - вересні 2015 року можна в рубриці «Е-МІСТО» - Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації за посиланням: http://projects.kievcity.gov.ua/

11. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи:

тел. (044) 278 29 98, Петрова Наталія Петрівна, начальник відділу зв’язків з громадськістю та аналізу інформаційного середовища Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації у розділі «Партнерство «Відкритий Уряд»» не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку