Головна  →  Інформаційні повідомлення  →  25 вересня 2019

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.»

 

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення.

Проєкт рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.».

Проєкт рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.» розроблено з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку громадянського суспільства, вдосконалення співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, зміцнення організаційно-правових, фінансово-економічних засад розвитку громадянського суспільства, створення сприятливих умов для участі киян у вирішенні питань місцевого значення.

Проєкт міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.» схвалено розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.09.2019 № 1674.

3. Альтернативні варіанти вирішення питання:

- схвалення громадськістю проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.»;

- схвалення громадськістю проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.» із урахуванням отриманих пропозицій та зауважень.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

- органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;

- інститути громадянського суспільства;

- жителі міста Києва.

5. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних групп населення та заінтересованих сторін:

- створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю на засадах партнерства, створення додаткових можливостей для задоволення суспільних потреб та інтересів з використанням різноманітних форм демократії участі, громадської ініціативи та самоорганізації населення; 

- забезпечення сприятливих умов для вдосконалення співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, системного аналізу процесів у сфері суспільно-політичних відносин, підвищення рівня поінформованості населення щодо діяльності місцевої влади та дієвого зворотнього зв’язку;

- зміцнення системи органів самоорганізації населення м. Києва та забезпечення її інформаційно-методичною, фінансовою, організаційно-технічною підтримкою, що в свою чергу дозволить створити ефективний механізм вирішення соціально-побутових, економічних та культурних проблем жителів будинків, вулиць, кварталів та мікрорайонів міста.

6. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних групп населення та заінтересованих сторін.

Публікація проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у         м. Києві на 2020 - 2022 рр.» на офіційному порталі Києва в рубриці «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів».

7. Термін проведення громадського обговорення:

З 25 вересня 2019 року до 09 жовтня 2019 року.

8. Форма громадськогообговорення.

Електронна консультація.

9. Подання пропозицій і зауважень за формою:

До 09 жовтня 2019 року прохання подати відповідні пропозиції або зауваження до проєкту:

Прізвище __________________________________________________________

Ім’я ______________________________________________________________

По батькові ________________________________________________________

Організація (установа) _______________________________________________

Посада ____________________________________________________________

Тел./факс/ e-mail ____________________________________________________

Пропозиції _________________________________________________________

10. Адреса подання пропозицій і зауважень, що винесене на громадське обговорення.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, 50-б, [email protected].

Також, ознайомитись та залишити відповідні пропозиції або зауваження до проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020 - 2022 рр.» можна в рубриці «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів» на офіційному порталі Києва за посиланням:

 http://projects.kievcity.gov.ua/.

11. Прізвище, ім'я, по батькові відповідальної особи:

Деніс Олександр Володимирович, заступник директора Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), тел. (044) 230-92-07, (044) 235-05-85.

12. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному порталі Києва в підрубриці «Звіти» рукрики «Громадське обговорення проєктів нормативно-правових актів» не пізніше, ніж за два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Перейти до спискуВерсiя для друку