Головна  →  Звіти  →  22 лютого 2017

Звіт про проведене громадське обговорення проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Голосіївського району м. Києва»

1. Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

2. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення:

Проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Голосіївського району м. Києва».

 

3. Інформація про осіб, що взяли участь у обговоренні:

Мешканці міста Києва – відвідувачі офіційного Інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації. В обговоренні проекту прийняли участь 6 користувачів, з яких підтримало проект розпорядження 4 користувача, не підтримали проект розпорядження – 2, запропоновано пропозицій - 1.

 

4.  Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

№ п/п

Пропозиції

Результат:

враховано/

не враховано

Підстава не врахування пропозиції

1.

Спочатку КМДА має створити реєстр безкоштовних медичних послуг для всіх киян та додатковий для інвалідів, а також витзначитися де і кому надаються ще якісь пільги у ЛПЗ. А платні послуги можна обговорювати лише після того, як будуть забезпечені кияни безоплатними. Лікарні ж та те, що створено з поліклінік, має порахувати собівартість медичних послуг та надати ці розрахунки до КМДА. КМДА та Київрада мають профінансувати безоплатні послуги та пільги власне ЛПЗ. А потім можна надавати платні послуги за межами переліку безоплатних чи безкоштовних послуг лише для інвалідів.

Не враховано

Не стосується проекту розпорядження. Статтею 49 Конституції України кожному гарантовано право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування.

Відповідно до статті 8 Основ законодавства про охорону здоров’я кожен громадянин має право на безоплатне отримання в закладах охорони здоров’я медичної допомоги, до якої належать: екстрена медична допомога; первинна медична допомога; вторинна (спеціалізована), третинна (високоспеціалізована), паліативна медична допомога, що надається за медичними показаннями. При цьому перелік видів та обсягів безоплатної медичної допомоги визначено Програмою подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 955. Разом з тим, постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.96 р. № 1138 затверджено Перелік платних послуг, які можуть надавати заклади охорони здоров’я фізичним та юридичними особам, з урахуванням обмежень, встановлених законодавством щодо надання громадянам гарантованої безоплатної медичної допомоги, в тому числі пільговим категоріям населення.

5.  Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Вказана пропозиція опрацьована. З урахуванням зазначеного проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про внесення змін до Тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надає Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Голосіївського району м. Києва» буде видано в редакції, яка запропонована для громадського обговорення. 

Перейти до спискуВерсiя для друку