КМДА Київська міська державна адміністрація


Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів.

1. Проекти нормативно-правових актів виноситься на громадське обговорення для предметної дискусії щодо проекту в цілому, а також його окремих складових.

2. Щоб провести оцінку проекту нормативно-правового акту або залишити коментарі, зауваження та пропозиції, потрібно зареєструватися на веб-порталі Київської міської державної адміністрації (http://kievcity.gov.ua/join/), чітко та уважно заповнивши усі запропоновані поля.

3. Кожному проекту нормативно-правового акту можна надати як загальну оцінку, тобто висловити свою згоду або незгоду, так і  додати свій коментар, зауваження або пропозицію за допомогою запропонованої форми.

4. Надані коментарі, пропозиції та зауваження будуть обов’язково розглянуті під час доопрацювання проекту нормативно-правового акту.

5. Не допускаються коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов'язані з текстом проекту нормативно-правового акта, винесеного на громадське обговорення; пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містять нецензурну лексику; містять посилання на інші мережеві ресурси, документи, зображення, відеофайли.

6. Адміністрація залишає за собою право не розглядати або остаточно видаляти коментарі, зауваження та пропозиції користувача, а також право тимчасово або остаточно заблокувати обліковий запис (акаунт) користувача у випадку систематичного та грубого порушення ним правил громадського обговорення.

 

 

 

 

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.